Ograniczenia w związku z COVID-19 !!!

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby koronawirusowej COVID-19, nasz zespół pracuje w ograniczonym składzie oraz ograniczonej dostępności.

Jest to środek zapobiegawczy mający na celu ochronę zdrowia naszego zespołu oraz naszych Pacjentów.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, skonsultuj się z nami telefonicznie w godzinach naszej pracy. Podejmiemy decyzję, czy wizyta jest konieczna.

#zostańwdomu

Fizjoterapia w ciąży i po porodzie

Fizjoterapia w ciąży i po porodzie

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Niestety często wraz z jej rozwojem pojawiają się problemy zdrowotne lub dolegliwości bólowe. Mogą one utrudnić kobiecie ciężarnej codzienne funkcjonowanie czy nawet poruszanie się. Na szczęście fizjoterapia w ciąży i po porodzie dysponuje sprawdzonymi technikami, które pozwalają zmieść lub znacznie łagodzić pojawiające się dolegliwości.

Continue Reading
Suche igłowanie

Suche igłowanie

Zabieg polega na wprowadzeniu przez fizjoterapeutę bardzo cienkiej igły (bez substancji farmakologicznych) w aktywny, zlokalizowany punkt spustowy – źródło bólu. Dzięki temu uzyskujemy natychmiastową redukcję bólu i szereg innych korzyści.

Continue Reading
Lubago

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa jest określeniem całego zespołu objawów spowodowanych przez zaburzenia w obrębie nerwu kulszowego. Najczęstsze objawy to silny ból pośladka promieniujący wzdłuż tylnej części uda aż do łydki i stopy. Często występuje też pogorszenie czucia i osłabienie mięśni.

Continue Reading