https://www.fizis.wroclaw.pl

Fizjoterapeuta Wrocław Anna Cieńska

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu gdzie uzyskałam tytuł licencjata oraz magistra fizjoterapii.

Na tej samej uczelni zdobyłam tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej, poświęcając swoją pracę analizie i terapii przeciążeń tkanek miękkich odcinka lędźwiowego kręgosłupa u osób posiadających siedzący tryb pracy.

Ponadto jestem certyfikowanym terapeutą Holistycznej Terapii Manualnej A. Rakowskiego, Funkcjonalnej Terapii Manualnej wg Mulligana oraz uczestniczką innych szkoleń specjalistycznych.

Wieloletnia indywidualna praca z pacjentem, we wrocławskich szpitalach, Centrum Medycznym LIM, a następnie w grupie LUX MED, pozwoliła mi rozwinąć zarówno moje umiejętności manualne jak i diagnostyczne.Pracując już jako fizjoterapeuta, przez kilka lat, dzieliłam się również swoją wiedzą ze studentami, będąc wykładowcą przedmiotów z dziedziny ortopedii i traumatologii.

Fizjoterapia jest moją pasją dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kolejnych kursach doskonalących mój warsztat pracy fizjoterapeuty oraz analizując bieżącą literaturę naukową. W codziennej pracy kieruję się przede wszystkim profesjonalizmem, sumiennością, pełnym zaangażowaniem oraz szacunkiem do pacjenta i zgłaszanego przez niego problemu.

Jako osoba aktywna fizycznie, szczęśliwa mama i osoba pracująca w wymuszonych pozycjach doskonale zadaję sobie sprawę z jakimi problemami borykają się moi pacjenci. Tym bardziej, mobilizuje mnie to do poszukiwania najbardziej efektywnych form terapii.Moim głównym celem terapeutycznym jest znalezienie i wyeliminowanie zarówno bieżąco zgłaszanych problemów zdrowotnych, jak i ich przyczyn, mających źródło w różnych sferach naszego codziennego życia.